BİZ KİMİZ?

ONC Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008’den beri kozmetik sektöründe kaliteli ekipmanları, üstün teknolojiyi ve ilerici anlayışı Türkiye’de güvenilir ve kaliteli hizmet prensibi ile sunmayı ilke edinmiştir.  ONC Kozmetik, sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Başarımızı markalarımızın gücüyle ölçüyoruz!

 

VİZYONUMUZ: Güzellik ve sürdürülebilirliğin birbirinden ayrı hedefler olmadığına, güzelleşmek için sağlıktan ödün verilmesi gerekmediğine herkesi inandırmayı hedefler.

 

MİSYONUMUZ: Sadece üstün kaliteli ürünlerimizle dinamik, yaratıcı, yenilikçi; sağlığa, bütünlüğe ve estetiğe inanan disiplin ve azimle güzellik hakkını herkese sunarak farklılık sağlıyoruz. Büyümenin yolunu ortak payda ve iş ortaklarımızla yarattığımız sinerji olarak görüyoruz.

 

İŞ ORTAKLIKLARIMIZ: Moroccanoil, Art of Color, Divina.One, Tints of Nature, Organic Natural Colors

 

TEMEL KURALLAR & ETİK DEĞERLER

 

İNSANA SAYGI

Her bir çalışan ONC ailesinin bir ferdidir ve ONC, insana saygıya inanır. Tüm müşterilerimize ve tedarikçilerimize dürüstlük ve saygı ilkeleri çerçevesinde yaklaşırız.

 

ÇEVREYE SAYGI

Çevreye karşı sorumluluklarımızı bilerek çalışırız. Yaşadığımız dünyayı gelecek nesillerden ödünç aldığımızın bilinci ile üretim yaparız. 

 

DİSİPLİN VE ÇALIŞKANLIK

Sadakati, çalışkanlığı ve yeniliği ödüllendiririz. Başarının anahtarının disiplinli çalışmaktan geçtiğini biliriz.

 

DAHA İYİ BİR DÜNYA

Dünyaya pozitif bir katkıda bulunmaya olan inancımız ONC Kozmetik olarak, araştırmaları ve insani yardım projelerini desteklemektir.

 

KENDİNE GÜVEN

ONC Kozmetik, kadın ve erkekleri her dönemlerinde desteklemeye ve her yaşın güzelliğini yaşatmaya kararlıdır.

 

 

ONC Kozmetik, bir Doğatek İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. iştirakidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.