ORGANIC COLOUR SYSTEMS’E HOŞGELDİNİZ

Daha sağlıklı, daha doğal kuaför yolculuğunuz burada başlıyor!

Sadece yaptığımız şey değil, biz kimiz?

 

Yolculuğumuz yirmi beş yıl önce çok net bir misyonla başladı; Kuaförlere daha az toksik içeren ve daha doğal içerikli profesyonel renk, bakım ve stil deneyimi sunmak. Yüksek performans ve öne çıkan sonuçlar sunarken kuaförlerimiz ve müşterileri için etik ve daha sağlıklı ürün sunma gayretimiz devam ediyor. Bu görevimiz hiç değişmedi ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz, bir salon ortamında ayakta kalarak şaşırtıcı ürünler yaratmak için çok sert kimyasallara ihtiyaç duymadığınızı kanıtladı. Bu deneyimi dünyanın dört bir yanındaki profesyonel stilistlerden oluşan bir toplulukla paylaşabilme ve profesyonel salon ürünlerinde sektörümüze daha sağlıklı bir alternatif sunabilme ayrıcalığımız var.

Biz; kuaförlerin sağlığı, müşteriler ve müşterilerin saçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş etik ve hayvanlar üzerinde denenmemiş profesyonel bir salon markasıyız. Büyük Britanya'da üretilen, amonyaksız saç boyası, bakım ve şekillendirme ürünlerimiz, müşterilerinize güzel ve sağlıklı bir saç rengi vermek için birbirleriyle ve saçın optimum pH seviyeleriyle uyumlu bir şekilde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Benzersiz yeşil bilimimiz bizi diğer profesyonel salon markalarından ayıran farkımızdır. Başka bir profesyonel markanın yapabileceği her şeyi yapabileceğimiz fakat daha doğal, etik ve saçlara zarar vermeden yapabileceğimiz anlamına geliyor.

 

Biliyor musunuz?

Organic Colour Systems, geleneksel saç rengine karşı şiddetli bir alerji geliştirdiğinde kuaförlük yapmaya zorlanan kuaför Stephen Landreth tarafından kuruldu. Piyasada daha az zararlı kimyasallar ve daha doğal içeriklerle yapılan bir ürün bulmaya karar verdikten sonra, kısa süre içinde herhangi bir alternatifin bulunmadığını fark etti. Tek bir çözüm vardı… Bu ürünü kendisi yapmak zorundaydı. Yıllar süren araştırma ve geliştirme sonrasında Organic Colour Systems doğdu ve yirmi beş yılı aşkın bir süredir, daha sağlıklı renk, bakım ve şekillendirme ürünleri yelpazemiz 40’ın üzerinde ülkede,  binlerce profesyonel salonda profesyonel stilistler tarafından kullanılıyor.

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.