Dört temel değerimiz

Güvenilirlik, Saygı, Dürüstlük, Şeffaflık

Bu değerler, kim olduğumuzun ve ne yaptığımızın merkezindedir. Tutumumuzu, kararlarımızı ve eylemlerimizi temsil edip işimizi yürüttüğümüz kuralları belirliyorlar. Bizler, diğer insanları, hayvanları ve gezegenimizi önemseyen ve işleri doğru şekilde yapmaya inanan, dürüst ve tutkulu insanlar tarafından temsil edilen bir markayız.

İnanıyoruz…

  • Hayvanlar güzellik için acı çekmemeli
  • En yüksek kalite ve güvenlik standartları sağlama
  • Siz, personeliniz ve müşterileriniz için daha sağlıklı ürünler üretme
  • Ürünlerimizin sorumluluğunu alarak arkasında durma

 

Hayvan Sağlığı

Hayvanları seviyoruz ve bu nedenle tamamen hayvan testine karşıyız. Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde hiç test etmedik ve ürünlerimizi hiçbir zaman hayvan testlerine ısrar eden ülkelere satmayacağımıza söz veriyoruz.

Hayvan refahı organizasyonları Choose Cruelty Free ve PETA tarafından uluslararası açıdan tanınmaktan son derece gurur duyuyoruz ve dünya genelinde hayvan testlerini ortadan kaldırmaya çalışan nedenleri destekliyoruz.

 

Kalite & Güvenlik

Ürünlerimizin kalitesi, performansı ve güvenliği çok önemlidir. Bu nedenle, Organic Colour Systems ürünlerinizi aldığınızda beklediğiniz birinci sınıf standartta olduklarından emin olmak için sıkı süreçlerimiz var.

İngiliz bir üretici olarak, dünyadaki en sıkı kalite ve güvenlik standartlarına uymamız ve kendi ürünlerimizi kendi tesislerimizde üretmemiz nedeniyle, malzemelerimizin tedarik edildiği andan itibaren ürünlerimiz paketlenip size gönderildiği ana kadar sıkı kontrol yöntemlerine sahibiz.

 

Sağlık & Refah

Sizin sağlığınız ve müşterinizin sağlığı bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, yüksek kaliteli organik ve doğal içerikleri ilk ve en öncelikli olarak kullanıyoruz ve uygun doğal alternatifler olmadığında sadece sentetik maddeler kullanıyoruz.. Tıpkı sizin gibi, ürünlerimizin yüksek performans göstermesini bekleriz, bu nedenle zaman zaman formülasyonlarımıza bazı sentetik içerikleri dahil etmek zorundayız. Ancak, yaptığımız yerde, bunları mümkün olduğunca en küçük ve en hafif miktarlarda kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Bu, mümkün olan en düşük PPD seviyelerini kullanmayı ve amonyak, parabenler, resorsinoller ve formaldehit gibi sert kimyasalları temizlemeyi içerir.

 

Çevre & Sürdürülebilirlik

Üretici olarak yaşadığımız çevreyi korumaya ve faaliyetlerimizin olumsuz etkilerini en aza indirmeye yardımcı olma sorumluluğumuz vardır. Yeryüzünden salonlara kadar ürünlerimizin sorumlu bir şekilde üretilmesini ve dağıtılmasını sağlamak için proaktif adımlar atıyoruz.

Bunu yapmak için verimli üretim yöntemleri kullanıyoruz, atık ve enerji tüketimini azaltırken aynı zamanda mümkün olduğunca geri dönüşüm yapıyoruz. Malzememizi, çalışanların refahını ve çevresel sürdürülebilirliği bir öncelik haline getiren saygın tedarikçilerden sorumlu bir şekilde tedarik ediyoruz. Mümkün olduğunca geri dönüşümlü ambalaj kullanıyoruz ve tüm ambalajlarımızın tamamen geri dönüştürülebildiğinden emin oluyoruz. Ayrıca ürünlerimizi biyolojik olarak ayrıştıracak ve lavabonun güvenli bir şekilde yıkanmasını sağlayacak şekilde formüle ediyoruz. 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.